Skola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skola

...Pismeni zadaci, testovi, raspravljanja, pomoc...

HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in

Secas me se?

Go down
AuthorMessage
BeWareOfMe
Clan
BeWareOfMe

Posts : 61
Join date : 2009-12-11

Secas me se? Empty
PostSubject: Secas me se?   Secas me se? Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 6:08 pm

Leksi se budi u bolničkom krevetu posle saobraćajne nezgode misleći da je 2004, da joj je dvadeset pet godina, da ima krive zube i da nema sreće u ljubavi. Ali, na svoje zaprepašćenje, shvata da je zapravo 2007. – i da joj je dvadeset osam godina, da su joj zubi savršeni, da je postala šef u firmi – i da je udata! I to za zgodnog milionera! Kako se, za ime sveta, našla u tom bajkovitom životu?

Ona prosto ne može da poveruje u svoju sreću – naročito kad ugleda svoj predivni novi dom. Sigurna je da će, pošto ponovo upozna svog muža, imati savršen brak. On joj je čak napisao i „bračni priručnik“, koji bi trebalo da joj pomogne u tome.

Međutim, dok upoznaje svoju novu ličnost, u njenom savršenom životu pojavljuju se pukotine. Svi njeni stari prijatelji je mrze. Konkurenti žele da joj preotmu posao. A zatim se pojavljuje i jedan razbarušeni, seksi momak... sa novim šokantnim vestima.

Šta joj se, do vraga, desilo? Hoće li se ikad setiti? I šta će biti kad se seti?
Back to top Go down

Secas me se?
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum